Blogas

Skaityk

Smalsauji, ką veikia kūrybinė reklamos agentūra? Patikėk, kūryba yra darbas, tik toks saldus ir įkvepiantis, kad niūriomis  ar penelyg saulėtomis dienomis, mūsų ofise apsigyvena mūzos – beprotiškos ir paslaptingos, nepažintos ir savos. Jos atskrenda, nešinos sparnuose netikėtais stebuklais, kuriais norime dalintis su jumis. Te prasideda nuotykiai Kauno Monmartre – Šančiuose.

Rūkai Monmartre

Būna dienų, kai lietuje paskęsta blakstienos ir taip norisi išnykti rūkuose. Akimirkomis, pasislėpęs miestas šnabžda, o Monmartre ruduo. Ankstyvais rytais, miglose gali pasiklysti ir paklysti savyje. Akimis apsigauti, kai netoliese pranyksta paryžietiškas Dali šešėlis, o praeivio aidas kartoja a jour dausose. Bokštai muša rytą ir švelnus liūdesys nusėda ant pagalvių. Lėtai, lyg cukraus vata išsisklaido … Continue reading "Rūkai Monmartre"

Gastronomas, ADVISION ir žmonės, kuriantys prie Nemuno

Seniai seniai, kai dar Kauno gatvės buvo duobėtos, o vaiduoklis rėžė dangų pačiame miesto centre, ADVISION gyveno įprastą agentūros gyvenimą pačioje patriotiškiausioje vietoje Kaune – Lietuvių gatvėje. Pro langus driekėsi medinis Žaliakalnio horizontas su keliais sovietmetį menančiais krateriais kelyje (kartais jų dar pasiilgstame, daug įkvėpimo ten būta), o pastate puikavosi maisto ir ūkinių prekių parduotuvė, … Continue reading "Gastronomas, ADVISION ir žmonės, kuriantys prie Nemuno"

Tai kas buvo ar nebuvo: Ponas Napoleonas, Kauno Monmartras ir ADVISION

Kaune yra vieta, tokia slapta, kad apie ją [iš lūpų į lūpas] žino visi. Čia gimsta  netikėčiausios istorijos ir žmonės, o vėlais vakarais, pasislėpę vietiniai šnabždasi, kokia ji ekstravagantiška ir nepakartojama. Vieni, tą vietą vadina Šančiais, o kiti, tokie kaip ir mes, laikydami save kūrybiniais dabarties pionieriais [aut. pastaba - patys sau faini. Labai šančiovskas … Continue reading "Tai kas buvo ar nebuvo: Ponas Napoleonas, Kauno Monmartras ir ADVISION"